Соледарська ОТГ отримала мобільний ЦНАП

«Мобільний офіс на колесах» - такий проект Соледарська громада втілила у життя в червні 2019 року. Мобільний ЦНАП  - це спеціально оснащений автомобіль-трансформер, який за 20 хвилин перетворюється на сучасний мобільний офіс загальною площею 30 кв.м. Одночасно в мобільному офісі може знаходиться до 15 осіб.  В модульному офісі планується надавати біля  100 адміністративних і соціальних послуг.У стаціонарному режимі населення будуть приймати чотири працівники.
Офіс обладнаний всіма необхідними комунікаціями: електропостачанням, системою кондиціювання повітря, інтернетом. Також є пандус для людей з обмеженими можливостями. Такий офіс зможе доїхати до віддалених районів громади. 
«Проект унікальний і розрахований на обслуговування мешканців віддалених сіл нашої громади. Завдяки мобільному офісу маломобільні верстви населення нашої громади зможуть отримати послуги, не відвідуючи установу. Це актуально, передусім для людей, які через стан здоров’я не в змозі дістатися до ЦНАПу» – зазначив міський голова Олександр Степаненко.
Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)