Сокиряни налагодили збір та пресування ПЕТ-пляшок на переробку

У Сокирянах (Чернівецька область) налагодили збір та пресування ПЕТ-пляшок для відправки на переробку до Вінницької області. 

Як зазначає голова Сокирянської міської об'єднаної територіальної громади Василь Равлик, місто придбало сміттєвоз за 250 тисяч гривень, контейнери для роздільного збору сміття та прес для пластикових пляшок. 

«Загалом ми купили 32 контейнери для ПЕТ-тари та 35 для звичайних відходів, які поки що розміщені у Сокирянах у тих місцях, які обслуговує комунальна служба, - розповідає чиновник. – Маємо домовленість із вінницькою фірмою, яка платитиме нам за пресовані пляшки».

За словами начальника відділу комунального господарства, містобудування та архітектури Сокирянської міської ради Анатолія Гаджули, прес обійшовся бюджету у 60 тисяч гривень. «Обладнання замовили у Могилеві-Подільському, - розповідає він. – Пластикову тару ми сортуватимемо за кольором, пресуватимемо у тюки вагою по 100-120 кілограмів, а коли їх набереться зо 5-10 тонн, відправлятимемо у Вінницьку область на переплавку».

Передбачається, що прес запрацює у першій декаді грудня. «Пляшок назбиралося вдосталь, - говорить Анатолій Гаджула. - Це буде непоганим наповненням міського бюджету».

Джерело

Область: 
Чернівецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)