“Соціальне таксі” починає роботу у Тернопільській громаді

З 1 лютого у Тернополі діє нова соціальна послуга для людей з інвалідністю на візках – «Соціальне таксі». На маршруті передбачено два автомобілі, один з яких Благодійного фонду «Карітас», інший – «Інклюзивно-ресурсного центру №1». Контролюватиме роботу дитпетчерська служба. Координатором та організатором послуги є Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення.
За попереднім замовленням спецтранспорт зможе довезти осіб з інваліднстю на візках  до медичних закладів, установ соціальної сфери, інших об’єктів інфраструктури територіальної громади, а також для участі у культурно – масових заходах та громадській діяльності.
Також будуть залучені і направлені міськрайонним центром зайнятості громадяни для надання допомоги з переміщення людей на візках, де відсутні ліфти, інші необхідні пристосування та супроводжуючі особи.
Для отримання даної послуги особою з інвалідністю на візках або їхніми законними представниками необхідно звертатися до Територіального центру попередньо (за один – три дні до терміну її отримання) або за телефонами: (0352) 23-56-68, 067 4611075.
Область: 
Тернопільська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)