Що вдалося реалізувати у Вертіївській громаді за рік

За перший рік Вертіївська ОТГ попрацювала дуже гарно. Тут вдалося реалізувати коштами Мінрегіону ряд проектів, а саме: будівництво копаної водойми й облаштування прилеглої території, капітальне будівництво твердого покриття вулиць - заасфальтовано п’ять вулиць.

За власні кошти громада зробила ремонт Вертіївської ЗОШ, поточний ремонт дитячого садка та Бобрицього сільського клубу, вуличне освітлення. А також провела грейдерування та ремонт ґрунтових доріг по територіях об’єднаної громади. Кожне село, кожен населений пункт отримав із бюджету сільської ради кошти: у с.Бобрик — відремонтовано багато вулиць та ґрунтоване покриття доріг, а також опалення в Бобрицьому сільському клубі, упорядковано бібліотеки, виділені гроші на ФАП; у Малій Кошелівці — встановлено дитячий майданчик, впорядкований центр, відремонтовано опалення в адміністративному приміщенні. У с. Мала Кошелівка школа була мало укомплектована, тому її закрили й організували підвіз дітей до Вертіївської ЗОШ та дитячого садка. Також проводиться ремонт за власні кошти громади ясельної групи дитячого садка «Вертіївського колосу». 

На 2017 рік плани теж великі. Найбільший проект — це центр дозвілля та спортивно-культурний комплекс якого не має у Вертіївці. Для цього планують залучити й державні кошти, й інвестиції. Також планують у громаді завершити будівництво доріг та вуличне освітлення у всіх населених пунктах ОТГ, покращити функціонування ФАПів. Це саме ті основні проблеми, які турбують сільське населення. 

Область: 
Чернігівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)