Реалізація програм "Енергоефективна оселя" та "Бюджет участі" у Дніпрі

За кошти місцевого бюджету у Дніпрі вже профінансовано потреби ОСББ/ЖБК на 10 млн грн у програмах "Енергоефективна оселя" та "Бюджет участі". 
Місто демонструє приклад не тільки системної підтримки об'єднань співвласників, але й стимулювання додаткових інструментів активізації громади. Так, протягом останніх років завдяки можливості ОСББ відстоювати свої інтереси завдяки бюджету участі реалізовано тридцять проєктів у багатоквартирних будинках на загальну суму  4,3 млн грн. Такі проєкти стосуються ремонтів внутрішніх систем, ґанків, труб опалення та комунікацій.
Так, бюджет участі для ОСББ дозволяє 70% витрат за роботи покласти на міський бюджет.
Іншою зручною програмою підтримки є "Енергоефективна оселя". Муніципальний бюджет компенсує частину взятих ОСББ кредитів на впровадження енергоефективних заходів. Із 2018 року міська рада компенсувала відповідні кредити 83 об’єднанням на суму майже 5,5 млн грн. На поточний рік у міському бюджеті передбачено 1,5 млн грн на компенсацію відповідних кредитів.
Програми "Бюджет участі" та "Енергоефективна оселя" є лише допоміжними інструментами співфінансування міською радою покращень у ОСББ/ЖБК. За основним програмами сприяння лише у 2020-му році на ремонтні роботи у об'єднаннях співвласників з міського бюджету спрямовано 68 млн грн.
Область: 
Дніпропетровська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)