Прийнято Програму стимулювання економічного розвитку Івано-Франківської громади

На сесії міської ради було прийнято Програму стимулювання економічного розвитку об’єднаної Івано-Франківської громади, яку обговорювали на засіданні Дорадчої ради при міському голові
Метою Програми є послаблення негативних наслідків, спричинених карантином та вимушеним сповільненням економіки і створення передумов для максимально швидкого відновлення ділової активності та покращення показників соціально-економічного розвитку Івано-Франківської ОТГ. Було враховано пропозиції всіх сторін, а саме Штабу з відновлення економіки, структурних підрозділів МВК, роботодавців, науковців та громадських організацій.
"Згідно з опитуваннями суб’єктів підприємницької діяльності про наслідки пандемії, більшість підприємців тимчасово припинили свою діяльність, або продовжували не в повному обсязі. А доходи від бізнесу скоротилися більше ніж на 75%. Також більшість опитуваних підприємців зауважили, що в час карантину вони більше за все потребують фінансово-кредитної підтримки та зменшення податкового навантаження. Опитувані підприємці також відмічають, що вчасність дій місцевої влади переважає доречність та вчасність дій уряду. А саме місцева влада швидше зреагувала на загрози та підтримає малий та середній бізнес в Івано-Франківську", – зазначив міський голова Руслан Марцінків.
Область: 
Івано-Франківська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)