Покровськ впроваджує smart-послуги

Минуло півріччя з моменту запуску проєкту, спрямованого на інноваційний розвиток у місті Покровськ. На шляху до впровадження електронної демократії у місті за досить короткий проміжок часу вдалося запустити 9 найголовніших веб-сервісів, які спрямовані на підвищення якості та спрощення порядку отримання послуг від державних організацій загалом.
Всі представлені веб-сервіси знаходяться на одній віртуальній платформі - Smart-портал Покровської міської ради, з якої й почалася плідна праця з підвищення прозорості діяльності влади. 
Саме підзвітність та системна трансформація органів місцевого самоврядування, реагуючи на виклики сучасності, є запорукою економічного зростання та підвищення рівня інвестиційної привабливості міста.
Отже, перелік тих інструментів електронної демократії, які вже вдалося реалізувати в Покровську і тих, над якими продовжується робота:

Завдяки плідній співпраці усіх структурних підрозділів міської ради, Покровськ вже піднявся на 26 сходинку Рейтингу “100 прозорих міст України”. 

Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)