Податки наповнюють бюджет Лохвицької громади

Після створення Лохвицької ОТГ бюджет громади зріс більш як у 4 чотири рази. Без врахування трансфертів загальна сума доходної частини бюджету Лохвицької ОТГ становить 66 млн грн, а до об’єднання доходи Лохвицької міської ради складали всього лише 15 млн грн.
Основним джерелом наповнення бюджету громади є податок із доходів фізичних осіб – 40 млн грн на рік. Найбільше бюджетоутворююче підприємство - аграрне. Ще одне вагоме джерело надходжень – рентна плата за використання надр – 5 млн грн на рік.
На території громади працюють дві автозаправні станції, відповідно акцизний податок становить близько 5 млн грн на рік. У місцевий бюджет також надходять податки від торгівельної галузі, від зареєстрованих у громаді приватних підприємців та підприємств надходження єдиного податку складають близько 8 млн грн на рік.
Власні кошти громада спрямовує на розвиток комунального господарства, безпеки, енергозбереження, соціальної сфери, освіти, медицини, спорту. Серед пріоритетів на 2019 рік – реалізація проектів з енергозбереження: заплановано перехід чотирьох об’єктів соціальної сфери на альтернативні види опалення.
Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)