Підсумки першого року роботи у Вертіївській громаді

 

До складу Вертіївської територіальної громади входить 11 населених пунктів із загальною кількістю населення 5082 чол. та територією 27378,79 га .

За рахунок коштів громади та державних субвенцій за рік вдалося:

- зробити капітальний ремонт п’яти доріг протяжністю 7,67 км та поточний ремонт ґрунтових доріг протяжністю 10 км (11 вулиць).

- впорядкувати вуличне освітлення в с.Мала Кошелівка протяжністю 4 км, с.Бобрик протяжністю - 2 км., с. Вертіївка - протяжністю 4,2 км.

- відремонтувати сільський клуб у с.Бобрик.

- замінити котел опалення на енергоефективний в приміщенні школи с.Мала Кошелівка, в якому розмістили також сільську бібліотеку, придбали більярдний та тенісний стіл. В майбутньому в приміщенні відкриють спортивну школу.

- провести капітальний ремонт дитячого садочку «Колосок» та встановити новий котел.

- відремонтували приміщення школи, спортивні зали, встановили нові вікна, зробити ремонт кухні та їдальні школи, встановити новий паркан, ввести в експлуатацію нову блочно-модульну котельню.

- встановити нові енергоефекивні котли в приміщені пожежної місцевої охорони в с. Мала Кошелівка, с.Вертіївка та будівлі виконавчого комітету громади.

У громаді відкрили КП «Альянс» Вертіївської сільської ради. Для підприємства придбали трактор, причеп, навантажувач, косарку, дві бензопили, захватний ківш, вилки. Тепер підприємство займається благоустроєм кладовищ, знесенням аварійних дерев, санітарною очисткою території ради, вивезенням сміття, озелененням населених пунктів,  наданням транспортних послуг населенню, очисткою доріг від снігу.

При Вертіївській сільській раді також створено КП «Центр державної реєстрації».

На 2017 рік запланували продовжити роботу у визначених напрямках розвитку громади, продовжити ремонти садочка та школи, доріг, будівництво мережі освітлення, придбати автобуси для підвозу школярів та забезпечення виконавчого апарату оргтехнікою та програмним забезпеченням.

  

  

Джерело

Область: 
Чернігівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)