Останні досягнення Вільшаницької громади у сфері інфраструктури

Для покращення благоустрою жителів  громада ефективно використовує кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури, залучає додаткові ресурси конкурсу мікропроектів Львівської обласної ради, а також використовує власні.             

Важливими для громад є осередки культурного життя – народні доми. Тому вирішено та здійснено:

  • замінено дах Народного дому села Монастирець загальною площею 491 м2;
  • замінено вікна та двері на енергоощадні в народних домах сіл Сприня, Лукавиця та Черхава.

Реалізація даного проекту дозволила уникнути руйнування приміщень Народних домів через діряві дахи, а заміна вікон та дверей дозволить громаді в опалювальний період економити на опаленні приміщень.

Оскільки грошей державної субвенції було недостатньо, ОТГ подалася ще й на обласний конкурс мікропроектів, який виграла у частині фінансування цих об'єктів. Також доклали і власні кошти, тож населення ОТГ зможе реально побачити успіхи реформи з децентралізації. 

Велику частину коштів з державної субвенції вирішено спрямувати на ремонт доріг, оскільки бездоріжжя є однією із найболючіших проблем на всій Самбірщині. В ОТГ здійснено капітальні ремонти доріг по вул. Шкільна в селі Лукавиця, по вул. Шкільна в селі Лопушно, по вул. Горішня в селі Монастирець. В результаті проекту відремонтовано дороги довжиною 2,2 км, що зробило життя у цих населених пунктах комфортнішим.  

Також у селі Вільшаник реконструювали незавершену будівлю дитячого садочка, у якій відкрили Народний дім "Просвіта" та лікарську амбулаторію. У незавершеній будівлі вирішено відкрити заклади, які були першочергово потрібні громаді. Відкриття цих соціальних об’єктів стало можливим за державні кошти, а, отже, населення громади змогло відчути турботу держави про нові об’єднані громади. 

Область: 
Львівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)