Опішнянська громада впровадила в школах електронні щоденники та журнали

Повноцінний інтернет, електронні журнали та щоденники – в Опішнянській ОТГ продовжують впроваджуватися інновації в Опішнянському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.
"Раніше інтернет працював лише в комп’ютерному класі, нині в усьому навчальному закладі високошвидкісний інтернет. У тестовому режимі в навчальному закладі працює пілотне програмне забезпечення «Моя школа» саме в частині ведення електронних щоденників, класних журналів", – розповів голова Опішнянської об’єднаної територіальної громади Микола Різник
 
«Моя школа» – це електронна інформаційна система розроблена в Литві. У цій країні система діє понад 20 років. Уже кілька років її активно впроваджують у навчальних закладах Полтавської області. Система дозволяє спростити освітній процес та в онлайн режимі обмінюватися інформацією усім сторонам процесу: батькам, педагогам та дітям.
 
"Платформа «Моя школа» відповідає повністю за життя навчального закладу. Це не лише електронні щоденник та журнали. Батьки та вчителі можуть спостерігати не тільки за оцінками та поведінкою дитини, а спрогнозувати, наприклад, її майбутні успіхи з різних предметах. Крім того батьки отримують сповіщення о котрій годині дитина прийшла до школи та вийшла з неї. Одна з її складових – електронні браслети, з допомогою яких контролюють харчування дитини в школі, аж до підрахунку калорій", – поділився Петро Крайсвітній, представник Вільнюської торгово-промислової палати і офіційний представник компанії інформаційних технологій «Nevda» в Україні, яка й розробила систему «Моя школа».
 
У Полтавській області найбільшою популярністю користується саме послуга електронних щоденників та журналів. Програму можна встановити на смартфон чи ноутбук. Отримавши особистий ключ, батьки можуть побачити, не виходячи з дому чи роботи, оцінки дитини, відвідуваність, зауваження щодо поведінки. Журнал заповнюють вчителі, але при цьому змушені вести ще й паперову версію.
"Та тут виникла проблема: не в кожному класі є комп’ютер, щоб можна було заповнювати без проблем журнал. Тому ми вирішили придбати 16 ноутбуків, щоб установити їх в тих кабінетах, де вони відсутні. На найближчій сесії проситимемо депутатів виділити на це придбання кошти", – додав голова ОТГ.
Також в опорний заклад придбають ще одну інтерактивну дошку.
Зараз в Опішнянській школі в якості експеримента користуються безкоштовно системою «Моя школа», але вже незабаром повинні визначитися чи потрібна вона надалі. Тож для керівництва важливо отримати зворотній зв’язок не лише від вчителів, а й від батьків.
"Ми закликаємо батьків не ігнорувати систему «Моя школа», а активно користуватися та підключати до неї свої смартфони чи ноутбуки", – закликав Микола Різник.
Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)