Олександрівська громада на Донеччині має мобільний офіс

Наблизити послуги до жителів Олександрівської громади дозволила реалізація проекту «Створення мультифункціонального мобільного центру надання послуг населенню Олександрівської ОТГ». Вартість проєкту – 4 млн грн, 3 млн 950 тис. грн з яких – кошти з державного бюджету і 50 тис. грн – з місцевого. Проєктом передбачено створення чотирьох робочих місць та надання близько 40 видів послуг населенню усіх куточків громади.
Мультифункціональний мобільний центр - це спеціально оснащений автомобіль-трансформер, який за 20 хвилин перетворюється на сучасний мобільний офіс загальною площею 30 квадратних метрів. Одночасно в мобільному офісі може знаходиться до 15 осіб. Офіс обладнаний всіма необхідними комунікаціями: електропостачанням, системою кондиціювання повітря, інтернет-забезпеченням. Такий офіс зможе доїхати до віддалених сіл громади. В модульному офісі планується надавати близько 40 адміністративних і соціальних послуг. Зараз селищна рада працює над створенням переліку послуг, які приїдуть до мешканців громади в мобільному офісі: соціальні питання, земельні, пенсійні, паспортні, комунальні та багато інших.
«Завдяки мобільному офісу люди похилого віку, маломобільні верстви населення нашої громади зможуть отримати послуги не відвідуючи установи, які знаходяться в Олександрівці. Через віддаленість сіл від адміністративного центру та відсутність транспортного сполучення між деякими населеними пунктами для мешканців ОТГ є проблемою навіть отримати просту довідку. Мобільний офіс дозволяє максимально наблизити послуги до всіх жителів громади, а це є одним із ключових завдань децентралізації взагалі», – зазначила селищний голова Людмила Борисевич.
Область: 
Донецька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)