Музиківська громада вирішила питання з вчасним та якісним медичним обслуговуванням своїх мешканців

Об’єднана територіальна громада Музиківки Білозерського району звернулася до керівництва обласної лікарні відновлювального лікування (колишня лікарня залізничників) для укладання договору з надання медичної допомоги мешканцям населених пунктів, що увійшли до ОТГ (с. Музиківка та с.Східне). Мешканцям Музиківської ОТГ далеко і незручно добиратися до Білозерської районної лікарні. Дорога займає чимало часу, а у складних ситуаціях втрачається дорогоцінний час. А до обласної лікарні відновлювального лікування люди можуть доїхати за лічені хвилини – швидко та економно.

Для лікарні співпраця з громадою Музиківки теж вигідна, бо ОТГ оплачує за обслуговування жителів своєї громади. Це новий дієвий шлях взаємовідносин об’єднаних територіальних громад у процесі децентралізації, у сфері ефективного медичного обслуговування - надання первинної та вторинної допомоги. Лікарі мають можливість виїзду до Музиківки, що дозволяє їм обслуговувати пацієнтів на місці, бо в Музиківці є дуже добре обладнана амбулаторія. 

Уже визначилися, за якою схемою ініціативу ОТГ втілюватимуть у життя. Об’єднана територіальна громада Музиківки та обласна лікарня відновлювального лікування, інші медичні заклади обласного центру підготувалися до укладання відповідних договорів на медичне обслуговування. Цей крок стане новим та результативним прикладом ефективної співпраці об’єднаної територіальної громади й медичної галузі.

 

Область: 
Херсонська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)