Місцеву пожежну команду створено в Паланській громаді

На Уманщині у селищі Берестівець Паланської об’єднаної територіальної громади відбулось урочисте введення в дію чергового підрозділу місцевої пожежної охорони. Це вже 78-ий підрозділ місцевої пожежної охорони, який введено у бойовий розрахунок в області.
“Створення місцевої пожежної команди у цьому населеному пункті є важливим кроком для забезпечення безпеки мешканців цього та найближчих населених пунктів, зменшення матеріальних збитків у випадку виникнення пожеж. У нас є стратегічний план, як максимально ефективно забезпечити надійний захист усього району, і відкриття чергової місцевої команди, це ще один важливий крок на шляху до його реалізації”, – наголосив заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Олександр Горобець.
Пожежний пункт облаштовано на території ТОВ "Берестівець". На капремонт пожежної автівки, наданої Уманським районним відділом Управління ДСНС України, було спрямовано близько 300 тис.грн з бюджету Паланської ОТГ. На пожежній станції чергуватимуть чотири працівники, які будуть утримуватися за кошти ТОВ «Берестівець».
Область: 
Черкаська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)