Херсон отримав кредит на енергоефективні заходи та вуличне освітлення

Херсон отримав найкращі умови фінансування проєкту «Енергоефективність у громадських будівлях та вуличному освітленні міста» від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) серед великих міст України  –  отримає кредит на 5 млн євро та грант 1,3 млн євро. Відповідно, за 9 років використання кредитних коштів, місто виплатить лише 349 тисяч євро (це без урахування зекономлених в бюджеті коштів на оплату за електроенергію, теплоносії та ремонтні роботи). Співфінансування з бюджету міста складе 1 млн євро.
В рамках проєкту буде встановлено 5308 світильників на 84 вулицях міста та проведено реновацію чотирьох найбільших будівель міської лікарні ім. Лучанського.
Проект дозволить на 50% скоротити витрати з міського бюджету на вуличне освітлення та оплату енергоносіїв для лікарні. Крім того, очікується значна економія коштів у зв’язку із зміненням витрат на ремонтні роботи, реконструкцію та модернізацію моральною застарілістю обладнання – близько 7 млн грн щорічно. Проєкт планується реалізувати за 2 роки.
 
Область: 
Херсонська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)