Глобинська ОТГ виділяє по 35 тисяч гривень на підтримку місцевих ініціатив

Третій рік поспіль активні жителі Глобинської об’єднаної територіальної громади можуть подавати власні розроблені проекти спрямовані на покращення благоустрою. В ОТГ діє Програма муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади, в рамках якої цього року передбачено фінансування з міського бюджету 10 проектів вартістю до 35 тис.грн.
Розмір коштів, вкладених у реалізацію проекту самими громадянами, має бути не меншим 10% від загальної вартості проекту. 
Цього року було подано 11 заявок. До Конкурсної комісії увійшли представники депутатських комісій міської ради, зареєстрованих об'єднань громадян, обєднань співвласників багатоквартирних будинків, профільних відділів міської ради. 
Проекти ініціатив стосувалися наступних цілей Програми:
3.1.Благоустрій вулиць, зон відпочинку, прибудинкових територій міста та сіл -4 проекти; 
3.3. Організація дозвілля - 4 проекти;
3.4.Покращення екологічної ситуації у населених пунктах громади – 1 проект;
3.6.Створення оптимальних умов для занять спортом та фізичною культурою жителів громади – 2 проекти
"Переможці конкурсу визначені – на черзі виділення коштів з міського бюджету та реалізація проектів. Гроші виділять вже на наступній сесії міської ради, яка відбудеться на початку серпня. А всі проекти будуть реалізовані вже до кінця цього року, адже вони не складні і не передбачають тривалого часу", - прокоментував Володимир Бондарь, начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконкому Глобинської міської ради.
Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)