Европейська якість життя - для мешканців Веселівської ОТГ (+ відео)

 

Це планується зробити в одному з приміщень КНДЗ «Оленка». Для спорудження дитячого плавального басейну вже виділили з бюджету селищної ради - близько 150 тис грн.

Уже виконано роботи з реконструкції приміщення, проведено електроенергію, придбано ванну. Попереду триватимуть роботи по встановленню ємності, для якої необхідно ще придбати спеціальне обладнання.

Після цього планується провести ремонт самого приміщення, облаштувати душові кімнати та роздягальню.

Басейн буде розрахований на відвідування усіма дітками об’єднаної територіальної громади.

  

Крім того, Веселівська ОТГ допомагає районній лікарні вийти на європейський рівень. Незважаючи на те, що у Веселівській ОТГ створено власну мережу закладів охорони здоров’я, які надають її жителям первинну медичну допомогу, керівництво громади не забуває дбати і про вторинний рівень медичного обслуговування населення. Тому фінансова підтримка Веселівської центральної районної лікарні вкрай важлива і для колектива закладу, і для його  пацієнтів.  Вже замінені вікна, відремонтовані двері, наводиться лад і в приміщеннях та кабінетах. Зроблено ремонт фасаду, парадного під’їзду та сходів. Зараз лікарня виглядає достойно.

Сьогодні голова ОТГ Петро Кіяшко ділиться успіхами та планами на майбутнє:

У нас змінилося життя на краще – це однозначно. За минулий рік зроблено багато такого, що навіть у ті комуністичні часи, а я працюю довго, - не було зроблено. Газифікували село, яке взагалі було без газу (до села провели газопровід, а по селу не хватало коштів зробити). Ми відремонтували водопроводи. Взагалі, закрили проблеми з комунікаціями. Тепер в нас задача – розвивати малий і середній бізнес. Закуповуємо зараз асфальтовий завод. Будемо випускати асфальт – за 23 хвилини будемо випускати 800 кг асфальту, така потужність заводу. Це те, що нам необхідно, тому що об’єми в нас не такі вже й великі, треба ремонтувати маленькі ями, щоб вони не перетворювалися на великі. Ми завод запускаємо за свої кошти, в нас вільні залишки 8 мільйонів гривень і треба їх освоювати. Гроші повинні працювати на людей. В нас зараз, наприклад, завозять очищену воду в бутилях по 20 літрів. Більшість людей платить по 30 гривень за бутиль. Так от ми закуповуємо обладнання для очистки води, воно за дорогувате, але нічого страшного! Ми будемо продавати бутильовану воду своїм мешканцям, нічого возити в Веселівку воду з Мелітополя. Ще одне діло. В нас є дороги, але не має розмітки. Зовсім поганий вид. Ми встановлюємо зараз обладнання для виробництва дорожньої фарби. Будемо робити розмітку, а залишки продавати на сторону. А головне – ми змінимо наші дороги! Зараз у дитячому садку закінчуємо робити басейн. От всі рахують гроші, мов, невигідно буде обслуговувати. А я кажу – вигідно! Бо здоров’я наших дітей має ціну! І ми зробимо так, щоб в цьому басейні плавали всі діти громади – в нас 6 садочків. Саме головне я бачу в тому, щоб люди перестали виїжджати з нашої громади, щоб вони побачили, що в нашій громаді можна жити красиво і достойно. Я от хочу в селищі побудувати великий критий басейн, як в Європі. Розрахунки маємо, 15 мільйонів треба на це. Нічого, ми почнемо самі, а потім, дай Боже, може й інвестиції зайдуть. Саме головне, щоб повірили люди – що можна жити краще І я вам скажу, що в нас більшість людей в цьому переконалося. І ще скажу – не буду хвастатися, але в цьому році в нас запрацює страхова медицина. От такі зміни.

Дивитися відео Офісу реформ при Запорізькому РВ АМУ:

Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)