«Електротранс» у Кропивницькому долучився до інформаційної кампанії протидії загрозі коронавірусної інфекції

 
Комунальне підприємство «Електротранс» у Кропивницькому долучилося до інформаційної кампанії з протидії загрозі поширення епідемії коронавірусної інфекції.
У всіх салонах комунальних транспортних засобів - автобусах і тролейбусах - розміщено актуальні на сьогодні інформаційні матеріали Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Соціальна реклама з інформацією про необхідні санітарні заходи профілактики поширення небезпечного захворювання надало комунальне некомерційне підприємство «Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради».
Представники КП «Електротранс» також попереджають кропивничан, що користування громадським транспортом в умовах запровадження карантину може збільшувати ризики інфікування до шести разів.
У свою чергу, спеціалісти комунального підприємства впродовж дня  ретельно і регулярно дезінфікують салони громадського транспорту спеціальними засобами, які внесені до відповідного реєстру та дозволені для використання в Україні. У період між рейсами салони автобусів і тролейбусів провітрюються.
 
 
Область: 
Кіровоградська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)