Дитячий садок запрацював у Красилівській ОТГ

У селі Чепелівка Красилівської ОТГ на Хмельниччині відкрито дитячий садок. На цю подію громада чекала більше двох років.
З моменту створення Красилівської об’єднаної територіальної громади із місцевого бюджету було виділено 1,3 млн грн для проведення реконструкції частини приміщення Чепелівської школи під заклад дошкільної освіти. Громада впоралася із реконструкцією самостійно, використавши лише кошти місцевого бюджету.
Громаді вдалося забезпечити комфортні умови для виховання та навчання дітей. Облаштовано дві групові кімнати, кімнати гігієни, роздягальні, харчоблок та їдальню, де харчуватимуться і дошкільнята, і школярі. Також закуплено нові меблі, м’який інвентар, іграшки, килими, посуд.
Регіональний консультант проекту ПУЛЬС у Хмельницькій області Дмитро Василенко зазначає, що практика розміщення дошкільних закладів та шкіл в одному приміщенні за належного дотримання усіх умов є досить поширеною серед громад області і виправдовує себе. Діти-дошкільнята звикають до навчального процесу, спостерігаючи за ним, а громада ефективно використовує ресурс, утримуючи лише одне приміщення, яке працює на 100%, а не частково пустує.
 
Область: 
Хмельницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)