ЦНАП Грабовецької ОТГ на Львівщині щомісяця надає 500 послуг

Центр надання адміністративних послуг Грабовецької сільської об’єднаної територіальної громади, який почав діяти 1 липня 2016 року, постійно збільшує кількість адміністративних послуг. Якщо у минулому році ЦНАП надав 2210 адміністративних послуг на суму понад 221 тисячу гривень, то за три місяці цього року він уже надав 1181 адміністративну послугу на суму 124 115 грн.

Як розповіла керівник ЦНАПу Грабовецької ОТГ Леся Гнатишин, ЦНАП здійснює 10 послуг по державній реєстрації нерухомого майна і 5 послуг з питань місця реєстрації. Причому він обслуговує не лише мешканців Грабовецької громади, а й мешканців Стрия та навіть інших районів. І в майбутньому ЦНАП планує розширити кількість своїх послуг.

Як розповіла спеціаліст з економічних питань Грабовецької ОТГ Романна Лев-Караєва, в ОТГ уже розроблено проект реконструкції Народного дому, в якому знаходиться ЦНАП. Планується зробити окремий вхід для ЦНАПу, що дозволить збільшити у ньому кількість працівників, а відтак і послуг.

Також у Грабовецькій об’єднаній територіальній громаді створили власне комунальне підприємство, яке повинне заробляти на себе саме. Як розповіла Офісу реформ у Львівському РВ АМУ спеціаліст з економічних питань Грабовецької ОТГ Романна Лев-Караєва, для комунального підприємства за кошти з інфраструктурної субвенції купили трактор і навісне обладнання.

Завдяки цьому трактор зможе зчищати сніг, планувати узбіччя, косити траву на узбіччях. А дереводробилка дозволить йому заготовляти паливо для твердопаливних котлів. За словами Романни Лев-Караєвої, у закладах освіти громади планують замінити газові котли на твердопаливні – піролізні. Власне для цих котлів і заготовлятиме паливо комунальне підприємство, що дозволить Грабовецькій ОТГ економити значні кошти.

Область: 
Львівська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)