Чому не можна опускати руки? Відповідає голова Великогаївської ОТГ на Тернопільщині О.Кохман

 

Господарем Олега Кохмана називають у рідних Великих Гаях, особливо після того, як утворилась об’єднана територіальна громада і він її очолив. Нещодавно він звітував про зроблену роботу за рік:

  • відкрили добровільну пожежну команду, встановили зрошувальну систему на стадіоні (Великі Гаї);
  • відкрили поліцейську станцію, реконструювали шатровий дах приміщення клубу, замінили вікна у дитсадку (Товстолуг);
  • придбали комп’ютерний клас та замінили вікна у школі (Грабовець);
  • реконструювали водозабір; закупили у дільничну лікарню біохімічний аналізатор крові, реконструювали вуличне освітлення (Баворів);
  • встановили автобусні зупинки, зремонтували котельню в садочку, зробили бруківку на подвір’ї школи (Скоморохи)

І це тільки незначна дещиця того, що було зроблено по селах, які приєдналися. Присутні ознайомились із структурою власних доходів бюджету громади за минулий рік та їхніх видатків. Впродовж року працювали програми, зокрема: соціального захисту окремих категорій населення Великогаївської сільської ради до 2020 року; житлово-комунального господарства; розвитку фізкультури і спорту; позашкільної освіти дітей; у питаннях молоді та сім’ї.

Серед планів на майбутнє - будівництво будинку творчості, спортивно-оздоровчого комплексу, амбулаторії, створення музею, реконструкція співочого поля тощо.

Головна мета розвитку громади, запевняє її голова, у досягненні економічного зростання, збільшенні добробуту мешканців громади, підвищенні життя населення та реалізації інтересів усіх сіл об’єднаної громади. Це і використання енергоефективних технологій, енергозбереження в комунальних закладах, якість доріг, запровадження системи поводження з твердими побутовими відходами, створення системи водопостачання населених пунктів громади, сучасні підходи в системі освіти, покращення надання адміністративних послуг населенню тощо.

Отож у найближчому майбутньому на мешканців громади чекає обговорення та анкетування щодо стратегічного плану розвитку (особливо  з учнями-старшокласниками, працівниками соціальних сфер, з підприємцями). Актуальним буде також проведення анкетування з вищезгаданих питань.

«Я впевнений, –   сказав Олег Кохман, – що намічені кроки до покращення добробуту і стабільності розвитку нашої громади можливо здійснити тільки за умови грамотного планування та чіткого виконання запланованого. Все в наших руках. Тому їх не можна опускати».

Джерело

Область: 
Тернопільська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)