Будинки культури Вознесенської громади стають осередком суспільного життя

Сьогодні в громаді функціонує 2 сільських будинки культури в с. Кінські Роздори та Воскресенка. На їх утримання в 2016 році було направлено 465 тисяч гривень. Вознес

енська громада провела у них капітальні ремонти. Продовжується відродження культурного життя населення. І хоч фінансування сфери культури поки тільки набирає обертів і грошей не завжди вистачає, тим не менш в минулому році в Воскресенській громаді створювалися умови для розвитку професійного та самодіяльного музичного, хореографічного, театрального мистецтв, народної творчості, змістовного культурного дозвілля населення; проводили свята, конкурси, концерти, дитячі ранки, тематичні вечори, огляди самодіяльної творчості; створювали сприятливі умови для збереження і утвердження української мови в суспільному житті з метою творчого, інтелектуального і духовного розвитку населення.

Робота закладів культури проводиться в тісній співпраці із адміністрацією села, загальноосвітніми навчальними закладами; розробляють сценарії для проведення культурних заходів, зберігають, продовжують та закладають фундамент нових традицій. Працівники сільських будинків культури спрямували свою діяльність на підвищення рівня ефективності культурно-просвітницької роботи, відродження самобутніх звичаїв та обрядів, виховання у кожного громадянина високого почуття патріотизму.

  
 

Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)