Житомирське РВ АМУ провело онлайн-практикум щодо інструментів економічного розвитку громади +ВІДЕО

26 / Серпень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
26 серпня у Житомирському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Інструменти економічного розвитку громади». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Житомирського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон".
Учасники: голови територіальних громад, заступники, керівники структурних підрозділів місцевих рад.
Модератором заходу виступила виконавчий директор НУО "Сучасний формат" Жанна Соловйова. Вона розповіла про грантові та експертні можливості для місцевого економічного розвитку, пропозиції та конкурси для громад. Також спікер ознайомила учасників практикуму із нормативно-правовими документами, які регулюють роботу фондів фінансування інфраструктурних та інвестиційних проєктів, порядками надання коштів і написання проєктних заявок.
На конкретних прикладах проєктної діяльності та співпраці громадських організацій з органами місцевого самоврядування Житомирщини учасники проаналізували типові помилки та специфіку оцінювання поданих проєктів. Зокрема, вони ознайомилися із кращими практиками використання органами місцевого самоврядування інструментів підтримки малого і середнього бізнесу на місцевому рівні.
Під час онлайн-заходу модератор надала відповіді на запитання, що цікавили представників громад.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Житомирського РВ АМУ:
 

АМУ пропонує добірку навчальних матеріалів щодо місцевих виборів-2020 та добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)