Застосування законодавства у системі публічних закупівель Prozorro – тема практикуму в Закарпатському РВ АМУ

27 / Березень, 2019
27 березня у Закарпатському Регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Застосування законодавства у системі публічних закупівель Prozorro». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Серед учасників – заступники міських, селищних, сільських голів, фахівці підрозділів, відповідальні за державні закупівлі із Закарпатської області.
Із вступним словом до учасників звернувся виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ Іван Ревтій. Він привітав учасників та побажав їм плідної роботи, під час якої вони зможуть набути корисні знання та використовувати їх у подальшій роботі.
Модератором практикуму виступила начальник відділу підтримки підприємництва департаменту економічного розвитку Закарпатської обласної державної адміністрації Мар'яна Федака. Вона розповіла про нормативно-правову базу, яка регулює сферу публічних закупівель, здійснення планування закупівельної діяльності, а також зробила загальний огляд електронної системи PROZORO.
Серед інших тем, які розглядалися на практикумі – правила проведення договірних закупівель; учасники тендерного комітету та уповноважені особи замовника; особливості проведення процедури «Відкриті торги»; аналіз переговорної процедури – підстави до застосування і етапи проведення; звітування за процедурами закупівлі; контроль та відповідальність у сфері закупівель.
Наприкінці практикуму представники громад Закарпаття обмінялися власним досвідом з організації та ведення закупівель у системі Prozoro та розглянули низку ситуацій, які трапляються під час здійснення закупівель.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)