Застосування містобудівного законодавства, – практикум у Полтавському РВ АМУ

20 / Квітень, 2017
20 квітня у Полтавському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему «Застосування містобудівного законодавства. Організація виконання повноважень у сфері архбудконтролю». Захід проведено в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: міські, селищні, сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад, керівники та спеціалісти відділів архітектури та містобудування.
 
  
Серед головних питань, які обговорювалися під час практикуму, – законодавча база у сфері містобудування, містобудівна документація, повноваження органів місцевого самоврядування у сфері архбудконтролю. Учасникам практикуму презентовано Містобудівний геопортал Полтавської області, який буде наповнювати бази даних інформаційними ресурсами та містобудівною документацією. Портал міститиме інформацію про основні переваги Полтавської області, економіку регіону, а також пропозиції для інвесторів про вільні земельні ділянки, що можуть використовуватись для реалізації інвестиційних проектів.
Головний архітектор області Олександр Панков наголосив на важливості розробки генеральних планів територій, адже діюче законодавство не дозволяє будь-яку діяльність, зокрема, й надання земельних ділянок, якщо відсутні генплани. На Полтавщині минулого року вже розробили і затвердили 70 генеральних планів територій.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)