Запрошуємо на онлайн семінар «Економічне та фінансове становище міста Харкова за часів COVID-19» 23 грудня

23 / Грудень, 2020
23 грудня у форматі онлайн на платформі Zoom проводиться Інформаційний семінар з питань подолання економічних наслідків пандемії COVID-19 «Економічне та фінансове становище міста Харкова за часів COVID-19».
Початок о 10.00
Захід організовано в рамках проекту: «Економічне та фінансове відновлення міст і підвищення стійкості за часів COVID-19».
Пандемія COVID-19 спричиняє важкі економічні та фінансові наслідки на місцевому рівні. Міста в усьому світі зіткнулися з масовою втратою робочих місць, зростанням безробіття, скороченням місцевих доходів і величезними втратами продуктивності. Саме на цьому тлі ЄЕК (Європейська економічна комісія) прагне надавати допомогу місцевим органам влади в регіоні ЄЕК в якості безпосередніх заходів у відповідь на пандемію. Одним з трьох обраних пілотних міст в регіоні ЄЕК є місто Харків, Україна.
Проект «Економічний і фінансовий відновлення міст і підвищення стійкості за часів COVID-19» спрямований на надання підтримки місцевим органам влади в розробці стратегій економічного і фінансового оздоровлення і відновлення міст у відповідь на пандемію COVID-19.
Для участі в семінарі, будь ласка, перейдіть за посиланням
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)