Виконавчий директор АМУ О.Слобожан презентував діяльність Асоціації міст України на засіданні профільного парламентського Комітету

09 / Жовтень, 2019
9 жовтня відбулося засідання Комітету з організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Серед питань порядку денного цього засідання було передбачено презентацію  всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування.
Діяльність Асоціації міст України представив Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. Він запросив народних депутатів ознайомитися з наданими матеріалами АМУ, зокрема з аналітичним звітом «Місцеве самоврядування. 2018 рік», та виступив із презентацією «АМУ: 27 років на захисті інтересів громад», у якій розповів народним депутатам про склад, структуру, завдання та інструменти роботи Асоціації, а також про реалізацію Проекту ПУЛЬС.
О.Слобожан окремо зупинився на діяльності АМУ з представлення інтересів територіальних громад та веденні діалогу від їх імені з Парламентом, Президентом, Кабінетом Міністрів.
«Проблеми, з якими громади звертаються до АМУ, опрацьовує наш Аналітичний центр. Результатом цієї роботи стають конкретні пропозиції на захист інтересів місцевого самоврядування, які Асоціація подає народним депутатам», - сказав він.
Виконавчий директор АМУ О.Слобожан подякував народним депутатам-членам Комітету за детальний розгляд пропозицій АМУ до проекту Держбюджету-2020 та передачу їх у Бюджетний Комітет, а також за реєстрацію законопроекту, що стосується місцевого акцизу з пального.
  
 
На початку цього засідання члени Комітету обговорили Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей) (№2189). Заступник виконавчого директора АМУ В.Мягкоход проінформував, що Асоціація міст України підтримує цей законопроект як такий, що спрощує процедуру затвердження перспективних планів, що сприятиме прискоренню завершення реформи. 
За підсумками обговорення Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу та в цілому законопроект № 2189. 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)