Виконавчий директор АМУ О.Слобожан бере участь у Форумі RE: THINK. Invest in Ukraine

29 / Жовтень, 2019
29 жовтня у Маріуполі проходить Міжнародний інвестиційний форум RE: THINK. Invest in Ukraine, організований з ініціативи Президента України та за підтримки Кабінету Міністрів України.
Головна мета форуму - стати першою спільною ініціативою президента, прем’єр-міністра та уряду України для об’єднання зусиль для розкриття інвестиційного потенціалу України.
Президент Володимир Зеленський відкрив роботу Форуму та виступив з промовою (читати більше).
У роботі Форуму беруть участь прем’єр-міністр Олексій Гончарук, представники уряду та місцевої влади, посольств, серед яких, зокрема, Тимчасовий повірений у справах США Посольства США в Києві, Вільям Б. Тейлор, українські та міжнародні інвестори.
Серед учасників Форуму також Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, Запорізький міський голова Володимир Буряк, Криворізький міський голова Юрій Вілкул, Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, Старобільський міський голова Яна Літвінова.
Під час форуму будуть представлені понад 100  інфраструктурних та інвестиційних проєктів в аргосфері та промисловості, новітні технологічні та інноваційні проєкти.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)