Володимир Гройсман привітав Асоціацію міст України з 25-річчям

30 / Червень, 2017
Сьогодні Асоціація міст України відзначає 25-річний ювілей. Вітаю колег з цим святом! Асоціацією і її членами зроблено надзвичайно багато, щоб в Україні відбулось місцеве самоврядування, - написав на своїй сторінці у Facebook Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
Мав честь майже 8 років представляти в АМУ своє рідне місто. До речі в Уряд я прийшов у 2014 році, будучи на той час її віце-президентом і з головною метою - запустити повноцінну реформу місцевого самоврядування. Це була наша з колегами - міськими головами спільна мрія і це був наказ мені від моїх колег.
Реформа децентралізації була чи не першою з реформ, яку розпочав Уряд відразу у перші ж дні після Революції гідності. Але справжнім ініціатором її є ви, мої колеги, представники місцевого самоврядування. Ви - справжні партнери в її реалізації, тому що кожен крок ми з вами спільно обговорювали. Тому сьогоднішній успіх цієї реформи - це наш з вами спільний успіх, і я впевнений, що місцеве самоврядування і далі буде ставати все міцнішим і успішнішим.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)