В.Кличко: До місцевих бюджетів потрібно зараховувати не менше 80% ПДФО

16 / Вересень, 2019
До місцевих бюджетів потрібно зараховувати не менше 80 % податку з доходів фізичних осіб. Таку пропозицію щодо формування показників Держбюджету на 2020 рік схвалило Правління Асоціації міст України на засіданні 16 вересня у Києві.
«Ми вважаємо, що необхідно встановити частку зарахування до бюджетів місцевого самоврядування податку на доходи з фізичних осіб в обсязі не менше 80% для належного забезпечення виконання делегованих державою повноважень», - зазначив Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко.
Також пропонується передбачити в державному бюджеті на 2020 рік субвенцію на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад в розмірі 5 млрд грн.
З метою посилення контролю (відповідальності) за сплатою податку на доходи фізичних осіб податковими агентами, а саме підрозділами юридичних осіб незалежно від їх статусу за фактичним місцем здійснення ними діяльності, поновити норми Податкового кодексу України в частині встановлення контролю за сплатою податку з боку Державної податкової служби України.
Також Асоціація пропонує спрямувати 20% субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, розподіливши кошти між бюджетами міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад - залежно від протяжності вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)