Відбулися загальні збори Чернівецького РВ АМУ

29 / Грудень, 2020
28 грудня відбулися загальні збори Чернівецького регіонального відділення Асоціації міст України.
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан звернувся по онлайн відео до голів громад з вітальним словом. Він детально зупинився на ролі АМУ у захисті прав та інтересів органів місцевого самоврядування та здійсненні активної законотворчої діяльності. О.Слобожан наголосив, що завдяки діям Асоціації вдалося відстояти зарахування 60% ПДФО та 13,44% акцизного податку на пальне до бюджетів громад. Виконавчий директор АМУ з учасниками зборів обговорили завдання діяльності Асоціації міст України на наступний рік.
Також піднімалися питання, які турбують Сторожинецьку громаду, оскільки з прийняттям у вересні 2020 року спільної комунальної власності районної ради на баланс міської ради постало безліч питань, які потребують організаційного та фінансового вирішення. В умовах недоотримання освітньої субвенції та дотації в бюджеті 2021 року в розмірі 23 млн грн, додаткове фінансове навантаження  на громад є непідйомним. Особливу увагу звернули на організаційну взаємодію з новоствореними районними радами. Представники громад зазначили, що від керівництва районних рад надходять письмові звернення з проханням виділити кошти на їх утримання. Нагадаємо, АМУ не підтримувала трирівневе місцеве самоврядування, оскільки райони не можуть мати повноважень, які б не могли здійснюватись на рівні громад.
Голови громад Чернівецького РВ АМУ обрали міського голову Чернівців Романа Клічука головою Чернівецького регіонального відділення Асоціації міст України.
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)