Відбулося онлайн-засідання мережі енергоменеджерів Дніпропетровської області

10 / Вересень, 2020
10 вересня 2020 року за сприяння Угоди мерів в режимі онлай відбулося четверте засідання мережі енергоменеджерів Дніпропетровської області на тему «Проектний менеджмент в енергоефективності». У заході взяли участь представники мережі енергоменеджерів Дніпропетровської області, незалежні експерти. Слід зазначити, що у грудні 2019 року Асоціація міст України разом з GIZ започаткувала новий проєкт із розбудови мереж енергоменеджерів. Пілотними регіонами для старту розбудови таких мереж були обрані Житомирська, Дніпропетровська та Івано-Франківська області.  
Мета проєкту полягає у зменшенні споживання енергоносіїв у комунальній сфері. Мережа енергоменеджерів передбачає об’єднання фахівців органів місцевого самоврядування, відповідальних за впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження. Об’єднавшись, вони визначають спільну мету із заощадження енергії на наступні 3 роки. Протягом цього часу громади реалізовуватимуть енергоефективні заходи та регулярно обмінюватимуться досвідом, а також отримуватимуть кваліфіковану експертну підтримку та супровід.
  
Під час онлайн-засідання мережі енергоменеджерів Житомирської області учасники ознайомилися з трьома інформаційними блоками. Про проектний менеджмент, його складові, а також про роль якісної командної роботи в цих процесах розповіли Оксана Кисіль, національний експерт Угоди мерів в Україні та Максим Верещак, експерт проекту "Угода мерів - Демонстраційні проекти".
Окрім того, Оксана Кисіль ознайомила учасників з практиками щодо визначення найбільш перспективних та привабливих проектів, можливостей їх реалізації. А експерт проекту "Угода мерів - Демонстраційні проекти" Максим Верещак роз'яснив питання розробки проектної пропозиції для різних типів проектів (будівлі, централізоване теплопостачання, вуличне освітлення).
 
Пропонуємо ознайомитися з матеріалами спікерів онлайн-засідання:
 Презентація «Проектний менеджмент на рівні муніципалітету» (переглянути)
 Презентація «Розробка проектної пропозиції для різних типів проектів» (переглянути)
 Презентація «Команда проекту» (переглянути)

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)