Увага! Акредитація ЗМІ на Форум місцевого самоврядування з обговорення фінансування та реформування соціальної сфери: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист

02 / Листопад, 2017
Галузеві Форуми, які проводить Асоціація міст України, стануть комунікаційним майданчиком для обговорення ключових аспектів секторальних реформ та стану їх впровадження: 
6-7 листопада відбудеться Форум місцевого самоврядування з обговорення фінансування та реформування соціальної сфери: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист.
У роботі Форуму візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування, галузевих міністерств, народні депутати, експерти. Очікується, що у відкритті Форуму візьме участь Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
Місце проведення – готельний комплекс «Русь», вул. Госпітальна, 4. Початок об 11.00.
Акредитація ЗМІ проводиться  3 листопада 2017 р. до 16.00 за  адресою  ел.пошти press@auc.org.ua або за  телефоном  044 486 28 12.
УВАГА: реєстрація представників медіа на заході можлива тільки за журналістськими посвідченнями!
8-9 листопада відбудеться другий Форум місцевого самоврядування  - з обговорення фінансування та реформування сфери житлово-комунального господарства, земельних ресурсів та комунального майна, місцевих фінансів та економічного розвитку. ЗМІ можуть також повідомити про бажання взяти у ньому участь. 
Форуми організуються в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», який реалізує Асоціація.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)