Учасники практикуму в Одеському РВ АМУ вивчали інструменти ефективного управління фінансовими ресурсами громад

05 / Листопад, 2019
5 листопада в Одеському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему «Особливості формування та виконання бюджетів ОТГ. Ефективне управління фінансовими ресурсами. ПЦМ». Захід пройшов в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ за підтримки USAID.
Учасники практикуму: голови громад Одеської області та їх заступники, керівники та фахівці місцевих фінансових управлінь, представники Одеського РВ АМУ. 
З вітальним словом виступив виконавчий директор Одеського РВ АМУ В'ячеслав Демченко. Він розповів про роль Асоціації міст України в бюджетному процесі.
Консультант з юридичних питань Одеського РВ АМУ Юрій Ямковой підкреслив, що реформа місцевого самоврядування увійшла в завершальну стадію, а тому громадам дуже важливо знати і розуміти зміни в законодавстві, які їх стосуються.
Модераторкою практикуму виступила Світлана Осадчук, консультант з бюджетних питань Одеського РВ АМУ. Серед питань, які розглянули учасники - бюджетна політика на 2020 рік; основні аспекти та новації бюджетно-податкового законодавства; особливості формування місцевих бюджетів ОТГ на 2020 рік, зокрема, особливості розрахунків, новації в Бюджетному процесі на рівні місцевих бюджетів, бюджетне та міжбюджетне планування. Також модератор пояснила сутність та принципи ґендерно-орієнтовного бюджетування, формування місцевих бюджетів ОТГ з урахуванням ґендерних аспектів, гендерний бюджетний аналіз та інше.
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)