Учасники практикуму у Закарпатському РВ АМУ вивчали інструменти забезпечення розвитку малого та середнього підприємництва в громадах

12 / Вересень, 2019
12 вересня у Закарпатському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся пракикум із застосування законодавства на тему: «Інструменти забезпечення розвитку малого та середнього підприємництва в громадах». Захід проведено в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: голови громад та їх заступники, керівники та фахівці профільних управлінь з громад-членів Закарпатського РВ АМУ.
Модератор: директор Агентства регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Михайло Данканич.
Про законодавчі аспекти щодо забезпечення розвитку малого та середнього підприємництва і здійснення регуляторної політики учасникам розповів консультант з економічного розвитку Закарпатського РВ АМУ Євген Лукша.
На практикумі обговорювали довгострокове планування розвитку малого та середнього підприємництва в громадах, сприяння розвитку туристичного бізнесу для представників малого та середнього підприємництва, підтримку молодіжного підприємництва, а також сприяння залученню міжнародної технічної допомоги у сферу підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва.
Представники громад обмінялися думками та практичним досвідом з обговорюваних питань. Учасники наголошували, що розвиток малого і середнього підприємництва у їх громадах має не лише економічну, але й потужну соціальну складову, сприяє перспективному та довготривалому розвитку населених пунктів, формує територіальну ідентичність мислення і практичний підхід до справи. Також у підсумках було акцентовано на тому, що головною родзинкою Закарпатського регіону є його туристична привабливість та виготовлення екопродукції, попит на яку постійно зростає.
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)