Учасники практикуму у Харківському РВ АМУ вивчали шляхи підвищення ефективності управління фінансовими ресурсами місцевих бюджетів

30 / Жовтень, 2019
30 жовтня у Харківському Регіональному відділенні Асоціації міст України пройшов практикум із застосування законодавства на тему: «Формування місцевих бюджетів. Підвищення ефективності управління фінансовими ресурсами та видатками місцевих бюджетів. Взаємодія ОМС з фінансовими та податковими органами». Захід пройшов у місті Мерефа в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ за підтримки USAID.
Учасники заходу – голови громад, начальники та фахівці профільних відділів з територіальних громад Харківської області, представники Харківського Регіонального відділення Асоціації міст України. Вiдкрив практикум виконавчий директор Харкiвського РВ АМУ Віктор Мирошник. Він розповів про діяльність Асоціації міст України та проекту ПУЛЬС у Харківській області. Мереф’янський мiський голова Веніамін Сiтов привітав учасників у місті Мерефа та побажав їм плідної роботи.
Заступник Головного управлiння Держпрацi у Харкiвськiй областi Олена Петренко розповіла про особливості здiйснення контролю за додержанням законодавства про працю органами мiсцевого самоврядування.
Питання бюджету на майбутній рік доповів Микола Наркізов, консультант Харківського регіонального відділення Асоціації міст України. Було сформовано ряд питань, які має розглянути Асоціація міст України та передати до парламенту для їх вирішення.
  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)