У Київському РВ АМУ проведено практикум щодо підготовки та реалізації проектів розвитку громад

07 / Лютий, 2018
6 лютогог у Київському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам, грантових коштів, позик та коштів ДФРР». Захід проведено в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У практикумі взяли участь представники територіальних громад, зокрема голови міських, селищних рад та рад ОТГ, представники відділів економічного розвитку та інвестицій. 
З вітальним словом виступив директор Київської РВ АМУ Гаррі Гаральдович Мартін , ознайомивши присутніх з метою та завданнями практикуму. 
Модератором заходу виступила Тетяна Миколаївна Ревенко, експерт з регіонального розвитку. Під час практикуму учасники розглянули основні вимоги законодавчих та нормативно-правових актів щодо підготовки інвестиційних проектів, особливості їх застосування органами місцевого самоврядування, особливості підготовки та подання інвестиційних проектів, які можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, Окрему увагу модератор приділила проблемам і помилкам, що виникиають при подачі проектів на конкурсний відбір, а також окреслила інші джерела фінансування інфраструктурних та інвестиційних проектів.
Велику зацікавленість слухачів викликали практичні рекомендації щодо підготовки проектів, які можуть реалізуватися за рахунок субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад,
Під час практикуму відбулась жвава дискусія серед учасників практикуму, представники громад отримали кваліфіковані і грунтовні відповіді від модератора та спікерів.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)