У Києві розпочалася Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo 2019

19 / Березень, 2019
Сьогодні у Києві відбулося відкриття Міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo 2019, яка цього року проходить з 19-22 березня.
Тут зібралося більше 1000 представників будівельної галузі, а також народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, Будівельної палати України, Національної спілки архітекторів України.
Асоціація міст України виступає партнером виставки – в рамках заходу 21 березня відбудеться Галузевий форум Асоціації Міст України із сталого розвитку територіальних громад (програма), організований спільно проектами USAID ПУЛЬС "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування" та ПРОМІС "Партнерство для розвитку міст", Комітетом Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Будівельною палатою України.
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан взяв участь у відкритті InterBuildExpo 2019. Він анонсував Галузевий форум АМУ із сталого розвитку територіальних громад та відзначив, що на цьому заході зберуться 170 мерів, голів ОТГ та представників профільних міських управлінь. О.Слобожан побажав учасникам успіхів та приємної, плідної роботи.
 
Міжнародна виставка InterBuildExpo є потужною будівельною подією України, яка щорічно збирає більше 1000 будівельних брендів та 30 тисяч відвідувачів. Виставка проходить з 1994 року.
InterBuildExpo – це три павільйони експозиції, які охоплюють усі напрямки будівництва, а також інтерактивні майданчики для проведення презентацій, майстер-класів, демонстрацій продукції та технологій.
Цього року програма виставки включає більше 40 професійних заходів закритого та відкритого формату та сегментована за основним напрямкам галузі. Сучасні комунікаційні бізнес-платформи InterBuildExpo (платформа «Фестиваль будівельного сервісу», «Міжнародна лабораторія архітектури та дизайну» та платформа «Бізнес-простір») традиційно збирають професіоналів галузі, відомих архітекторів та дизайнерів, представників бізнесу та органів влади для обміну досвідом та знаннями. Учасники та відвідувачі InterBuildExpo отримують найактуальнішу інформацію щодо інновацій у виробництві будівельних матеріалів, а також знайомляться з передовими технологіями і послугами галузі.
    
Більше про Міжнародну будівельну виставку InterBuildExpo 2019 - тут.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)