У Донецькому РВ АМУ обговорили актуальні питання регіонального розвитку

26 / Березень, 2019
22 березня в Донецькому регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся семінар-практикум з питань регіонального розвитку. Захід пройшов у місті Покровськ, куди приїхали мери та голови ОТГ з Донеччини. Захід відбувся в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасників привітав виконавчий директор Донецького РВ АМУ, який розказав про діяльність Донецького регіонального відділення Асоціації міст України.
Також до представників громад звернувся Покровський міський голова Руслан Требушкін. Він розповів про реформу з децентралізації та її переваги для міста. Зокрема, за словами Р.Требушкіна, завдяки реформі бюджет міста почав зростати.
Директор проекту "Health24" Артем Піроженко презентував програмне забезпечення для реалізації медичної реформи "Health24". Ця система допомагає автоматизувати роботу медзакладу, підвищити якість послуг, об’єднує медичних працівників та лікарні в єдиній базі та спрощує моніторинг здоров’я пацієнтів.
Заступник виконавчого директора Асоціації міст України Валерій Баранов також презентував роботу Асоціації міст України та її роль у захисті інтересів органів місцевого самоврядування.
Заступник Виконавчого директора Донецького РВ АМУ Леонід Кисельов закликав учасників семінару проходити анкетування, які пропонує Асоціація міст України, оскільки результати опитувань лягають в основу позиції АМУ, яку вона відстоює у вищих органах державної влади, крім того, спираючись на думку органів місцевого самоврядування, Асоціація готує пропозиції до законодавства, тому це дуже важливо.
Наприкінці заходу учасники поспілкувалися та обмінялись досвідом щодо вирішення актуальних питань у сфері муніципального управління.
  
 

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)