«Тиждень альтернативної енергетики» - міста поділилися досвідом впровадження енергоефективних проектів

20 / Березень, 2017
13-16 березня у Києві відбувся найбільший вітчизняний захід у сфері відновлюваної енергетики – «Тиждень альтернативної енергетики». Партнером заходу виступила   Асоціація міст України.
Під час заходу відбулися чотири конференції, кожна з яких присвячена одному з видів відновлюваної енергії: сонячній, вітряній, гідроенергії, біоенергетиці й енергетиці в промисловості та ЖКГ.  Лідери ринку альтернативної енергетики України й інших країн – Польщі, Білорусі, Австрії, Швеції, Фінляндії та Нідерландів – презентували діючі і майбутні проекти, обговорили актуальні проблеми розвитку ринку альтернативної енергетики та шляхи їх вирішення, визначили ключові тенденції й очікування на найближчі роки.
На конференції «Енергетика в промисловості та ЖКГ» поділяться своїм досвідом впровадження енергоефективних технологій очільники трьох міст – міський голова Житомира Сергій Сухомлин, міський голова Кам'янець-Подільського Михайло Сімашкевич та міський голова міста Жовква Петро Вихопень. Зокрема, Сергій Сухомлин розповів про досвід Житомира у впровадженні відновлюваних джерел енергії, термомодернізації муніципальних будівель та співпраці із міжнародними фондами. «Завдяки децентралізації місцеве самоврядування отримало можливості для розвитку. І саме від керівників місцевого самоврядування залежить наскільки швидко розвиватимуться міста», – зазначив Сергій Сухомлин. Він зазначив, що у Житомирі проведено чотири конкурси з будівництва малих гідроелектростанцій. Одна міні-ГЕС буде введена в експлуатацію у квітні цього року, ще три проекти знаходяться у стані реалізації. «Оголошено тендери на будівництво двох ТЕЦ у Житомирі, що вироблятимуть теплову та електричну енергії. За підтримки Словенії будуватиметься сонячна електростанція потужністю 10 МВт», – розповів міський голова Житомира.   
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)