Триває початкова Конференція річного навчального циклу з розробки стратегії розвитку територіальних громад

08 / Червень, 2017
7-8 червня Асоціація міст України проводить початкову Конференцію, якою розпочався  річний навчальний  цикл з розробки стратегій розвитку територіальних громад. Захід відбувається  в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
До участі у навчанні відібрано 67 громад з 22 областей. Кожна громада представлена двома учасниками – службовцем органу місцевого самоврядування, відповідальним за питання розвитку громади, та представником місцевої громадської організації. Загальна кількість учасників – 134.
У другий день Конференції  відбулися паралельні засідання навчальних груп. Директор ГО «Волинський ресурсний центр» Василь Кашевський розповів про принципи стратегічного управління територіальною громадою та особливості планування розвитку ОТГ. Були обговорені етапи стратегічного планування та структура плану. Учасники групи проаналізували стан громад та розглянули вплив зовнішніх факторів на їхній розвиток.
 
 
Група, з якою працював голова громадської організації «Центр наукових досліджень, мобільності та росту» Дмитро Лукін, дізналася про організацію й підтримку стратегічного планування, як проводити соціально-економічний аналіз для плану, як визначати пріоритети розвитку громад.
 
 
Директор Агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks Володимир Воробей пояснив учасникам групи, як розробляти карту капіталів, після чого представники громад самостійно створили карти активів територій.
 
 
Учасники навчальних груп отримали домашнє завдання для громад.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)