Тернопіль відсвяткував День міста

27 / Серпень, 2019
25 серпня Тернопіль відзначив свій 479-й день народження. На святкування прибуло багато делегацій з різних куточків світу, зокрема з Польщі, Литви, Естонії та України.
Тернопільський міський голова Сергій Надал, відкриваючи урочистості, зауважив, що усіх, хто сьогодні завітав у Тернопіль зібрало місцеве самоврядування.
Радо привітав тернополян зі святом Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. Він передав вітальні слова від Голови Асоціації міст України, мера Києва Віталія Кличка. «Сучасний Тернопіль розвивається та робить свій внесок у європейське майбутнє України. Міська рада впроваджує сучасні методи муніципального управління та місцевого економічного розвитку. Тож бажаю Тернополю та його жителям успіхів і процвітання, щоб порозуміння панувало у всіх справах» – йдеться у вітальній адресі.
   
Олександр Слобожан додав: «Держави з'являються й зникають, володарі приходять і йдуть, а місцеве самоврядування - вічне. Бажаю Тернополю процвітання!».
Місто Тернопіль є одним із передових міст України, багато у чому є новатором й першопрохідцем. Так, саме Тернопіль став першим обласним центром, який приєднав до себе навколишні населені пункти й створив міську територіальну громаду. Міський голова Тернополя Сергій Надал ніколи не стоїть осторонь від загальнонаціональних проблем, а завжди впевнено виголошує свою позицію. У місті одразу помітна рука доброго господаря, який має чудову, ініціативну, кваліфіковану команду.
Виконавчий директор Тернопільського РВ АМУ Ігор Гірчак привітав жителів Файного міста зі святом й зачитав вітальну адресу від міських/селищних/сільських голів членів Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України.
    
Протягом дня у Тернополі відбувалося багато заходів з нагоди свята. Серед важливих подій в місті - Чемпіонат світу з водно-моторного спорту. Захід організовували Тернопільська міська рада та Національна федерація водно-моторного спорту України. На змагання цьогоріч приїхало 37 команд учасників з 14 країн, зокрема з Австрії, Болгарії, Швеції, США, Словенії, Польщі, Англії, Німеччини, Угорщини. Чемпіонат тривав з 23-25 серпня. Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан відвідав фінальну частину чемпіонату.
 
 

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)