Тема практикуму в Рівненському РВ АМУ – публічні закупівлі

21 / Січень, 2020
21 січня Рівненське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум із застосування законодавства на тему: «Система ProZorro. Здійснення публічних закупівель  в ОМС. Оренда комунального майна». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: міські голови, заступники міських, селищних голів, секретарі рад.
Модератор заходу - сертифікований тренер у сфері публічних закупівель Мирослава Примак ознайомила учасників із роботою та використанням електронної торгової системи «ProZorro» в рамках чинного законодавства, учасниками та адміністраторами системи, пояснила зміст тендерної документації, кваліфікаційні вимоги до учасників торгів.
Окрему увагу було приділено публічним закупівлям, а саме організації закупівельної діяльності на електронному майданчику: формування електронного плану закупівель, подання оголошення про закупівлю, підготовка відповіді у період уточнень, аукціон, кваліфікація.
Практикум, який супроводжувався презентаціями, допоміг представникам органів місцевого самоврядування розібратися в окремих положеннях нормативно-правової бази, обмінятися практичним досвідом і знайти відповіді на багато запитань.
 
   
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)