Сьогодні у Києві проходить конференція «Реформа децентралізації. Результати та перспективи»

19 / Квітень, 2017
Захід відбувається в рамках програми USAID РАДА та проекту «Підтримка розвитку місцевого самоврядування в Україні» за підтримки Європейського Союзу та за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.
Під час конференції за участі народних депутатів України, представників органів місцевого самоврядування, громадськості, міжнародних інституцій, науковців обговорені проміжні результати реформи децентралізації.
На конференції представлені основні результати реалізації міні-грантового компоненту проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні». Представники органів влади об’єднаних територіальних громад представили свої історії успіху, які стали можливими внаслідок участі в проекті, а представники громадських організацій поділилися історіями успіху в співпраці громадських організацій з ОТГ в процесі їх об’єднання.
Під час заходу були презентовані результати оцінки міні-грантового компоненту, обговорені висновки та надані рекомендації. Окремо для учасників конференції презентовані проекти та програми міжнародної технічної допомоги в галузі децентралізації (PULSE, DOBRE, U-LEAD, UNDP, DESPRO тощо). Зокрема, керівник проекту PULSE Олена Томнюк презентувала діяльність Проекту, зокрема можливості для об'єднаних територіальних громад. 
Нагадаємо, проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) Асоціація міст України реалізує за фінансової підтримки USAID.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)