Соціальний захист в ОТГ вивчали на практикумі в Сумському РВ АМУ

21 / Червень, 2017
20 червня Сумське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум із застосування законодавства «Особливості організації системи соціального захисту в об’єднаних територіальних громадах. Законодавчі ініціативи Асоціації міст України». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У практикумі взяли участь сільські, селищні, міські голови територіальних громад, представники Сумської міської ради та обласної державної адміністрації, експерти, консультанти Сумського РВ АМУ.
«Сьогодні ми з вами маємо чудову можливість познайомитися з процесами реформування, що відбувають в нашій державі. Велика кількість повноважень передається з районних та обласних підрозділів виконавчої влади радам міст обласного значення та об’єднаним територіальним громадам. Тому знання, що ви отримаєте сьогодні стануть у нагоді всім», – зазначив заступник Сумського міського голови Степан Пак.
Під час заходу голови та посадові особи об’єднаних територіальних громад пройшли навчання щодо створення інклюзивного простору та системи соціального захисту населення.
 
  
«Ми готові допомагати вам в створені ефективного місцевого самоврядування, яке б працювало на дійсно на високому рівні», – наголосила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Олена Заяц.
Після он-лайн включення консультанта з питань інклюзії Вінницької міської ради Сюзанни Жуковської, практикум продовжився обговоренням співпраці Служби у справах дітей з об’єднаними територіальними громадами.
«Виконання державної політики щодо соціального захисту дітей є нашою спільною задачею. Так як від нас і тільки від нас залежить, якими наші міста і села будуть завтра, і хто в них житиме», – зазначив начальник служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрій Каліновський.
Завершився практикум виступом заступника директора Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлани Поляченко. Після цього учасники обмінялися контактами та домовилися провести в липні кущові наради за участі фахівців Служби у справах дітей, Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та консультантів Офісу реформ у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)