She Week for Democracy Development відкриється 7 вересня форумом у Житомирі

30 / Серпень, 2019
7 вересня у Житомирі відбудеться Форум до відкриття «She Week for Democracy Development» - циклу заходів, спрямованих на розширення можливостей жінок в Україні та світі.
She Week проводиться за підтримки Асоціації міст України. Запрошуємо громади до участі!
«She Week for Democracy Development» – це новий для України формат заходів у сфері гендерної рівності, організований по аналогії з Місяцем Жіночої Історії США, що був  започаткований у 60-х роках минулого сторіччя. Протягом тижня з 7-14 вересня Центр суспільних комунікацій та UA  WOMEN  у партнерстві з Житомирською міською радою залучать жінок різних соціальних груп до обговорення проблем, з якими вони стикаються у повсякденні.  
7 вересня на Майдані Корольова відбудеться Форум під відкритим небом, який відкриє цикл заходів She Week. У заході візьмуть участь представники Європейського Союзу, посольства Канади в Україні, Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи в Україні. Знаково, що у ці ж дні у Житомирі вперше проходитиме Європейський тиждень місцевої демократії. 
 
За додатковою інформацією звертайтеся до організатора Проекту депутата Житомирської міської ради Ірини Ярмоленко за тел. 096 0218977

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)