Розробляти і реалізовувати інфраструктурні та інвестиційні проекти за рахунок субвенцій, грантових коштів, позик та коштів ДФРР вчилися під час практикуму в Івано-Франківському РВ АМУ

05 / Лютий, 2018
2 лютого 2018 року в Івано-Франківському регіональному відділені Асоціації міст України відбувся практикум на тему: «Розробка та реалізації інфраструктурних та інвестиційних проектів за рахунок субвенцій, грантових коштів, позик та коштів ДФРР». Захід організовано рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Серед учасників практикуму – голови об’єднаних територіальних громад, їх заступники, керівники та спеціалісти профільних підрозділів об’єднаних територіальних громад, експерти Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України, Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук.
Голова Матеївецької об’єднаної територіальної громади Петро Книшук, виступаючи перед учасниками заходу, акцентував на тому, що досвід господарювання та креативний підхід учасників експертного середовища, поза сумнівом, принесуть успіхи для громад у майбутньому.
Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук у своєму виступі наголосив, що розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проектів – це своєрідний виклик у подоланні стереотипів та можливість самореалізуватися, а також залучити місцеві громади, що загалом сприятиме зростанню ресурсного потенціалу, покращенню життя людей.
Під час заходу учасники вчилися розробляти інвестиційні та інфраструктурні проекти, вивчали специфіку розробки та реалізації проектів за рахунок субвенцій, грантових коштів, позик та коштів Державного фонду регіонального розвитку. У кінці практикуму вони обмінювалися своїм досвідом та планами на майбутнє.  
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)