Раїса Панасюк: Співпраця з Асоціацією міст України посилюється і стає все більш ефективною

30 / Червень, 2017
При створенні стратегії місцевих громад потрібно враховувати потреби всіх категорій населення, в тому числі і людей з інвалідністю. Про це сказала Урядовий Уповноважений з прав людей з інвалідністю Раїса Панасюк на заході з нагоди 25-річчя Асоціації міст України.
Вона зазначила, що співпраця з АМУ посилюється. «І це дуже важливо, адже зараз відбувається реформа місцевого самоврядування і потрібно, щоб  при створенні стратегії місцевих громад враховувалися думки і потреби кожної категорії населення, в тому числі і людей з інвалідністю. Важливо, щоб ми розуміли, що люди з інвалідністю можуть бути хорошим ресурсом для розвитку громади. Це можуть бути і ідейні люди, і талановиті люди», - зазначила Раїса Панасюк.
 Крім того, на її думку, важливо при проведенні реформ розуміти, що врахування потреб кожної особистості - це повага до його прав. «Це є найважливіше, що має бути в нашій країні – повага до прав кожної особистості», - переконана Урядовий Уповноважений з прав людей з інвалідністю.
Вона нагадала, що було підписано Меморандум з Асоціацією міст України і вже є результати співпраці. Зокрема, за підтримки також фонду Відродження, розпочато реалізацію проекту «Країна рівних можливостей». «Представники громадськості з представниками органів місцевого самоврядування разом досліджуватимуть наскільки є доступними їхні громади і що потрібно врахувати, щоб життя в громаді було комфортним, доступним та відповідало європейським стандартам», - зазначила Раїса Панасюк.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)