Проект Ради Європи оголосив Конкурс проектів у сфері етичних, інноваційних, інклюзивних політик та врядування на місцевому рівні. АМУ запрошує громади до участі

11 / Листопад, 2019
Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи в рамках проекту Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» оголошує конкурс на подання проектних пропозицій з підтримки обраних муніципалітетів у впровадженні ними етичних, інноваційних та інклюзивних політик та врядування на місцевому рівні в Україні з метою збільшення довіри з боку населення до місцевих політиків та установ.
Обрані муніципалітети матимуть можливість отримати експертну підтримку, практичні вказівки та рекомендації щодо процесів врядування, інструментів та механізмів, які можуть бути реалізовані для досягнення цілей місцевих ініціатив. Важливо, що дана схема підтримки не передбачає будь-яке фінансування та внески у грошовій формі для впровадження місцевої ініціативи.
Очікувана дата початку впровадження місцевої ініціативи – 15 грудня 2019 року.
Кінцевий термін подання заявок – 18 листопада 2019 року.
Документи для подання заявки:
 
Проєкт «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» виконується Асоціацією міст України та Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи та є частиною Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. Меморандум про взаєморозуміння у реалізації проєкту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» підписали 25 вересня 2018 року Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко та Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад (КМРВ) Ради Європи Андреас Кіфер  (читати більше тут і тут).
Метою проекту Конгресу «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» є покращення якості демократії на місцевому рівні в Україні шляхом посилення інституційних структур та підтримки органів місцевого самоврядування та їх національних асоціацій в діяльності, спрямованій на запровадження принципів етики в процес прийняття рішень, а також підтримка більш інклюзивного, прозорого та орієнтованого на громадян місцевого врядування. Проект реалізується в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)