Про організацію надання якісних освітніх послуг, – практикум у Сумському РВ АМУ

13 / Квітень, 2017
12 квітня у Сумському регіональному відділенні Асоціації міст України в Сумах відбувся практикум із застосування законодавства на тему «Нове у сфері освіти. Організація надання якісних освітніх послуг». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: міські, сільські, селищні голови, голови об’єднаних територіальних громад області, начальники, фахівці управлінь та відділів з питань освіти, директори шкіл, заступник голови Сумської міської ради Степан Пак, начальник управління освіти та науки Сумської міської ради Антоніна Данильченко, директор інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Галина Плахотнікова, виконавчий директор Сумського РВ АМУ Володимир  Дериземля,  консультанти Офісу реформ Сумського РВ АМУ на чолі з координатором Офісу Ніною Мельник, представники громадськості та преси.
 
 
Одним із найскладніших завдань для новостворених ОТГ є організація процесу управління освітою. До об’єднання громад управлінням освітою в селах і селищах займались відділи освіти районних державних адміністрацій, а функції виконавчих органів сільських та селищних рад у сфері освіти були мінімальними. Тепер на органи місцевого самоврядування, разом з отриманням бюджетних преференцій та управлінських повноважень, покладена  відповідальність за створення ефективного управління системою освіти в своїх громадах. «Регіональне відділення Асоціації міст України запропонувало  консультаційну допомогу та серію практикумів, які допоможуть у цьому», –  відмітив Володимир Дериземля.
Під час практикуму було презентовано концептуальне бачення нової української школи та єдиного освітнього простору. Після чого учасники заходу  ознайомилися з організацією системи управління мережею освітніх закладів міста Суми. Завершився практикум візитом до Сумської спеціалізованої школи №10 та ознайомленням з організацією її інноваційного освітнього комплексу.
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)